Masz pytania lub wątpliwości – Zadzwoń +48 888 100 654

Świadectwo energetyczne - Wrocław

Certyfikat charakterystyki energetycznej informuje o efektywności cieplnej danego budynku. Świadectwo energetyczne Wrocław jest usługą skierowaną do osób, które chcą uzyskać dokument w swoim mieście, bez zbędnych formalności i oszczędzając czas. Dowiedz się więcej i sprawdź, jak otrzymać certyfikat i kiedy będziesz go potrzebować.

Świadectwo energetyczne Wrocław – co to za dokument?

 

Świadectwo charakterystyki energetycznej budynku we Wrocławiu to cenne źródło informacji o zużyciu energii kosztach eksploatacji. Ocenia i opisuje zużycie energii przez dany budynek oraz określa możliwości zastosowania rozwiązań, zapewniających ewentualne oszczędności.

Przed jego wydaniem specjalista analizuje konkretne cechy budynku, takie jak izolacja, ogrzewanie, chłodzenie, typ okien czy oświetlenie. Na tej podstawie oblicza efektywność energetyczną obiektu. Dokument jest niezbędny przy sprzedaży, wynajmie lub na końcowym etapie budowy. Zapewnia przyszłym użytkownikom wgląd w przewidywane koszty związane ze zużyciem energii. Umożliwia podejmowanie świadomych decyzji w kwestii oszczędności i zarządzania energią, w celu poprawy efektywności energetycznej nieruchomości.

Certyfikat energetyczny Wrocław – ile to kosztuje?

Ile kosztuje charakterystyka energetyczna budynku? Szczegółowe informacje możesz znaleźć w zakładce Świadectwo energetyczne cena. Oferujemy indywidualną wycenę w przypadku nietypowych zleceń. Jeśli chodzi o standardowe budynki, koszt usługi to:

  • mieszkanie – 299 zł,
  • dom – 449 zł,
  • lokal użytkowy – 449 zł,
  • Mieszkanie Express – 349 zł.

Jeśli chodzi o świadectwo energetyczne obowiązek jego posiadania jest bezwzględny we wspomnianych sytuacjach. Brak certyfikatu wiąże się z karą urzędową, która może wynieść nawet 5 000 złotych.

Świadectwo charakterystyki energetycznej budynku Wrocław – zaufaj wiedzy i doświadczeniu!

 

Zainwestuj w świadectwo charakterystyki energetycznej Wrocław, aby podejmować świadome decyzje dotyczące efektywności energetycznej swojego budynku. Nasze usługi zapewnią Ci rzetelną wiedzę. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami i sprawdź korzyści wynikające z posiadania certyfikatu:

  • dowiedz się, jakie oszczędności może zagwarantować świadectwo charakterystyki energetycznej,
  • poznaj szczegóły na temat świadectwa energetycznego budynku – ważne dla sprzedaży i wynajmu nieruchomości,
  • oszczędzaj energię, korzystając z porad naszych specjalistów.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i wybierz usługi, dzięki którym otrzymasz niezbędny dokument szybko i bez wysiłku. Oszczędzaj mądrze, wybierając pomoc specjalistów w swojej dziedzinie!

Ile to kosztuje?

Cena usługi uzależniona jest od rodzaju oraz wielkości lokalu/budynku, jednak uzyskanie świadectwa charakterystyki energetycznej jest znacznie tańsze niż nieuchronna kara urzędowa do 5.000 PLN.

Wycena indywidualna dla nietypowej nieruchomości:

Mieszkanie - Express w 24h

Realizacja 24 godziny

349 

*dot. Mieszkań jednopoziomowych

Mieszkanie

Realizacja 48 godzin

299 

*dot. Mieszkań jednopoziomowych

Lokal użytkowy

Realizacja 3 dni robocze

449 

*lokale użytkowe do 100m2

Skontaktuj się z nami

Instytut Charakterystyki Energetycznej Sp. Z o.o.
Ul. Stefana Batorego 18/108
02-591 Warszawa
Nip: 7011133671
Regon: 524735368
Mail: biuro@swiadectwo24.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

Handcrafted by Spectar