Masz pytania lub wątpliwości – Zadzwoń +48 888 100 654

Świadectwo energetyczne - Olsztyn

Szukasz specjalistów, którzy skutecznie i szybko przygotują dla Ciebie certyfikat charakterystyki energetycznej? Jeśli tak – Świadectwo energetyczne Olsztyn to usługa skierowana właśnie do Ciebie! Z nami uzyskasz niezbędne dokumenty niezależnie od miejsca zamieszkania – bez wychodzenia z domu i zbędnych formalności. Pozna bliżej naszą ofertę i dowiedz się więcej!

Świadectwo energetyczne Olsztyn – co to za dokument?

Świadectwo charakterystyki energetycznej, zwane również

Ile kosztuje wydanie certyfikatu charakterystyki energetycznej? Szczegółowe informacje możesz znaleźć w zakładce Świadectwo energetyczne cena. Oferujemy indywidualną wycenę w przypadku nietypowych zleceń. Jeśli chodzi o standardowe budynki, koszt usługi to:

  • mieszkanie – 299 zł,
  • dom – 449 zł,
  • lokal użytkowy – 449 zł,
  • Mieszkanie Express – 349 zł.

Świadectwo charakterystyki energetycznej Olsztyn – zaufaj specjalistom

 

Korzystając z usługi, jaką jest Świadectwo charakterystyki energetycznej Olsztyn możesz zyskać wiele korzyści. Z nami nie będziesz musiał martwić się o niezbędne dokumenty ani związaną z ich brakiem karę finansową. Pomożemy Ci uzyskać certyfikat szybko, sprawnie i bez wysiłku.

Tym, co nas wyróżnia, jest doświadczenie w branży oraz wysokie kompetencje. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy przygotują świadectwo energetyczne zgodnie z obowiązującymi przepisami i wymogami.
Zapewniamy szybkie i efektywne działanie. Dbamy o to, aby cały proces przygotowania certyfikatu przebiegał sprawnie i trwał jak najkrócej.

Dzięki możliwości uzyskania dokumentu online możesz otrzymać świadectwo w miejscu swojego zamieszkania, bez wychodzenia z domu. Z nami charakterystyka energetyczna budynku staje się o wiele prostsza!

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia

 

Jeśli chodzi o świadectwo energetyczne obowiązek jego posiadania jest bezwzględny we wspomnianych wcześniej sytuacjach. Wybierając naszą usługę, zyskujesz gwarancję zadowolenia i najwyższej jakości.
Wiemy, jak ważna jest elastyczność, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dbając o to, aby zapewnić Ci jak najlepsze warunki współpracy.

Jesteśmy tu dla Ciebie – jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat charakterystyki energetycznej, skontaktuj się z nami! Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie pytania i pomoże przejść przez cały proces zakupu usługi. Zaufaj naszemu doświadczeniu i już dziś przekonaj się, jakie to proste!

Ile to kosztuje?

Cena usługi uzależniona jest od rodzaju oraz wielkości lokalu/budynku, jednak uzyskanie świadectwa charakterystyki energetycznej jest znacznie tańsze niż nieuchronna kara urzędowa do 5.000 PLN.

Wycena indywidualna dla nietypowej nieruchomości:

Mieszkanie - Express w 24h

Realizacja 24 godziny

349 

*dot. Mieszkań jednopoziomowych

Mieszkanie

Realizacja 48 godzin

299 

*dot. Mieszkań jednopoziomowych

Lokal użytkowy

Realizacja 3 dni robocze

449 

*lokale użytkowe do 100m2

Skontaktuj się z nami

Instytut Charakterystyki Energetycznej Sp. Z o.o.
Ul. Stefana Batorego 18/108
02-591 Warszawa
Nip: 7011133671
Regon: 524735368
Mail: biuro@swiadectwo24.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

Handcrafted by Spectar