Masz pytania lub wątpliwości – Zadzwoń +48 888 100 654

Świadectwo energetyczne - Grudziądz

Szukasz profesjonalnej firmy, która przygotuje dla Ciebie certyfikat charakterystyki energetycznej? Jeśli tak – Świadectwo energetyczne Grudziądz to usługa dla Ciebie! Z naszą pomocą szybko i bez wysiłku uzyskasz niezbędny dokument w kilku prostych krokach, bez wychodzenia z domu. Dowiedz się więcej i przekonaj się, czemu zaufało nam tak wielu klientów!

Świadectwo energetyczne Grudziądz – co to za dokument i kiedy będzie potrzebny?

Od kwietnia 2023 roku każdy, kto planuje wynająć lub sprzedać swoją nieruchomość, musi posiadać certyfikat energetyczny. Dokument będzie również niezbędny, aby dopełnić formalności pod koniec budowy.
Świadectwo charakterystyki energetycznej sporządzić oraz wydać może wyłącznie osoba posiadająca stosowne uprawnienia, a więc zweryfikowany audytor energetyczny, lub inżynier.

Jeśli chodzi o świadectwo energetyczne obowiązek posiadania dokumentu jest bezwzględny we wspomnianych sytuacjach. Za jego niedopełnienie przewidziana została kara, która może wynieść nawet 5 000 zł. To nieporównywalnie wyższe zobowiązanie finansowe niż wyrobienie dokumentu.

Ile kosztuje wydanie certyfikatu charakterystyki energetycznej? Szczegółowe informacje możesz znaleźć w zakładce Świadectwo energetyczne cena. Oferujemy indywidualną wycenę w przypadku nietypowych zleceń. Jeśli chodzi o standardowe budynki, koszt usługi to:

  • mieszkanie – 299 zł,
  • dom – 449 zł,
  • lokal użytkowy – 449 zł,
  • Mieszkanie Express – 349 zł.

Zadbaj o swoją wygodę i zaufaj specjalistom

 

Właściciele budynków, którzy chcą wyrobić świadectwo energetyczne w Grudziądzu, muszą zgłosić się do specjalistycznej firmy audytowej, która figuruje w wykazie Ministerstwo Rozwoju i Technologii.
Charakterystyka energetyczna budynku może być jednak o wiele łatwiejsza, niezależnie od Twojego miejsca zamieszkania.

W naszej ofercie dostępna jest usługa online, która pozwala sprawnie i szybko uzyskać niezbędny dokument, bez wychodzenia z domu i konieczności odbywania wizji lokalnej. Dzięki temu oszczędzasz nie tylko czas, ale i pieniądze.

Jeśli chcesz bliżej poznać naszą ofertę i dowiedzieć się więcej na temat usługi, jaką jest Świadectwo energetyczne Grudziądz, skontaktuj się z nami. Nasz zespół chętnie odpowie na Twoje pytania i pomoże wybrać odpowiednią opcję, najlepiej dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Przekonaj się, jakie to proste!

Ile to kosztuje?

Cena usługi uzależniona jest od rodzaju oraz wielkości lokalu/budynku, jednak uzyskanie świadectwa charakterystyki energetycznej jest znacznie tańsze niż nieuchronna kara urzędowa do 5.000 PLN.

Wycena indywidualna dla nietypowej nieruchomości:

Mieszkanie - Express w 24h

Realizacja 24 godziny

349 

*dot. Mieszkań jednopoziomowych

Mieszkanie

Realizacja 48 godzin

299 

*dot. Mieszkań jednopoziomowych

Lokal użytkowy

Realizacja 3 dni robocze

449 

*lokale użytkowe do 100m2

Skontaktuj się z nami

Instytut Charakterystyki Energetycznej Sp. Z o.o.
Ul. Stefana Batorego 18/108
02-591 Warszawa
Nip: 7011133671
Regon: 524735368
Mail: biuro@swiadectwo24.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

Handcrafted by Spectar