Masz pytania lub wątpliwości – Zadzwoń +48 888 100 654

Świadectwo energetyczne - Poznań

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sporządzaniu certyfikatów charakterystyki energetycznej budynków. Świadectwo energetyczne Poznań to usługa, dzięki której szybko i bez wychodzenia z domu uzyskasz niezbędny dokument dla swojej nieruchomości, niezależnie od miejsca zamieszkania. Jeśli szukasz rzetelnych specjalistów w tej dziedzinie – dobrze trafiłeś!

Świadectwo energetyczne Poznań – co powinieneś wiedzieć o certyfikacie?

 

Certyfikat charakterystyki energetycznej budynku to rodzaj opinii, która zawiera informacje o efektywności energetycznej nieruchomości. Wskazuje, ile energii jest potrzebnej do utrzymania budynku, uwzględniając m.in. ogrzewanie, wentylację, chłodzenie, czy dostarczanie ciepłej wody.

Dokument jest niezbędny przy każdej transakcji sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości, niezależnie od przeznaczenia czy charakteru budynku, a także w trakcie dopełniania formalności związanych z końcowym etapem budowy. Może zostać wydany wyłącznie przez wykwalifikowane osoby, które posiadają wszystkie wymagane do tego uprawnienia.

Ile to kosztuje?

Ile kosztuje charakterystyka energetyczna budynku? Szczegółowe informacje możesz znaleźć w zakładce Świadectwo energetyczne cena. Oferujemy indywidualną wycenę w przypadku nietypowych zleceń. Jeśli chodzi o standardowe budynki, koszt usługi to:

  • mieszkanie – 299 zł,
  • dom – 449 zł,
  • lokal użytkowy – 449 zł,
  • Mieszkanie Express – 349 zł.

Certyfikaty energetyczne Poznań – zaufaj specjalistom i odbierz dokument w swoim mieście!

 

Jeśli chodzi o świadectwo energetyczne obowiązek jego posiadania jest bezwzględny we wspomnianych sytuacjach. Korzystając z usługi takiej jak Świadectwo charakterystyki energetycznej Poznań, zyskujesz wiele korzyści, dzięki którym nie będziesz musiał martwić się o niezbędne dokumenty. Co dokładnie możemy Ci zaoferować?

  • Doświadczenie i kompetencje – nasz zespół to doświadczeni specjaliści z dziedziny energetyki. Dzięki wiedzy, doświadczeniu i umiejętnościom gwarantujemy, że otrzymasz precyzyjne i wiarygodne świadectwo energetyczne.
  • Szybkość i efektywność – rozumiemy, że przy finalizacji budowy, wynajmie, czy sprzedaży nieruchomości, czas odgrywa ważną rolę. Dlatego u nas cały proces sporządzania świadectwa energetycznego przebiega sprawnie i szybko.
  • Kompleksowe usługi – oferujemy pełen zakres usług związanych z efektywnością energetyczną, począwszy od audytów energetycznych, poprzez sporządzanie certyfikatów. Z nami charakterystyka energetyczna budynku będzie o wiele prostsza!

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i podchodzimy do niego z pełnym zaangażowaniem. Zadowolenie tych, którzy nam zaufali, jest dla nas najważniejsze. Właśnie dlatego zapewniamy terminowość, profesjonalizm i pełną zgodność naszych świadectw z obowiązującymi normami. Dowiedz się więcej na temat naszej oferty i wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie!

Ile to kosztuje?

Cena usługi uzależniona jest od rodzaju oraz wielkości lokalu/budynku, jednak uzyskanie świadectwa charakterystyki energetycznej jest znacznie tańsze niż nieuchronna kara urzędowa do 5.000 PLN.

Wycena indywidualna dla nietypowej nieruchomości:

Mieszkanie - Express w 24h

Realizacja 24 godziny

349 

*dot. Mieszkań jednopoziomowych

Mieszkanie

Realizacja 48 godzin

299 

*dot. Mieszkań jednopoziomowych

Lokal użytkowy

Realizacja 3 dni robocze

449 

*lokale użytkowe do 100m2

Skontaktuj się z nami

Instytut Charakterystyki Energetycznej Sp. Z o.o.
Ul. Stefana Batorego 18/108
02-591 Warszawa
Nip: 7011133671
Regon: 524735368
Mail: biuro@swiadectwo24.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

Handcrafted by Spectar