Masz pytania lub wątpliwości – Zadzwoń +48 888 100 654

Świadectwo energetyczne - Włocławek

Świadectwo energetyczne Włocławek to usługa skierowana do wszystkich, którzy chcą uzyskać profesjonalny i zgodny z obowiązującymi normami certyfikat charakterystyki energetycznej dla swojego budynku. Zapewniamy szybką realizację zleceń, zespół doświadczonych specjalistów oraz pomoc na każdym etapie współpracy. Poznaj naszą ofertę bliżej i dowiedz się, co możesz zyskać!

Świadectwo energetyczne Włocławek – co to za dokument i kiedy będzie potrzebny?

 

Certyfikat energetyczny to dokument oceniający efektywność energetyczną budynku oraz informujący o ilości zużywanej przez niego energii. Jest niezbędnym dokumentem dla właścicieli nieruchomości, którzy chcą dokonać jej sprzedaży, wynajmu, lub sfinalizować budowę.

Dokument pomaga w ekologicznym i oszczędnym zarządzaniu budynkiem. Podczas sprzedaży lub wynajmu taki certyfikat informuje potencjalnych klientów o opłacalności energetycznej lokalu, co pozwala lepiej oszacować potencjalne koszty jego eksploatacji. Jest także wymagany w trakcie odbioru budynku.

Dzięki świadectwu energetycznemu możesz także obniżyć koszty eksploatacji swojego domu czy mieszkania. Dostarczamy rzetelnych i praktycznych informacji na temat efektywności energetycznej Twojej nieruchomości. To wiedza, która pozwala na wybór najlepszych rozwiązań oszczędnościowych, co przekłada się na korzyści finansowe i troskę o środowisko naturalne.

Ile to kosztuje?

Ile kosztuje charakterystyka energetyczna budynku? Szczegółowe informacje możesz znaleźć w zakładce Świadectwo energetyczne cena. Oferujemy indywidualną wycenę w przypadku nietypowych zleceń. Jeśli chodzi o standardowe budynki, koszt usługi to:

  • mieszkanie – 299 zł,
  • dom – 449 zł,
  • lokal użytkowy – 449 zł,
  • Mieszkanie Express – 349 zł.

Jeśli chodzi o świadectwo energetyczne obowiązek jego posiadania jest bezwzględny we wspomnianych sytuacjach. Brak certyfikatu wiąże się z karą urzędową, która może wynieść nawet 5 000 złotych.

Co możesz zyskać, wybierając nasze usługi?

 

Jesteśmy firmą, która dba o jakość obsługi i Twoją wygodę. Nasze świadectwa energetyczne są zgodne z obowiązującymi przepisami i sporządzane przez specjalistów w dziedzinie charakterystyki energetycznej. Decydując się na skorzystanie z usługi, jaką jest Świadectwo energetyczne Włocławek, zyskujesz m.in.:

  • szybkie i bezproblemowe przygotowanie dokumentu,
  • wygodną opcję, jaką jest uzyskanie certyfikatu online, bez wychodzenia z domu,
  • gwarancję zgodności z obowiązującymi normami i przepisami,
  • kompleksową obsługę i wsparcie na każdym etapie,
  • konkurencyjne ceny i najwyższą jakość.

Wybierając Świadectwo24.pl otrzymasz wymagany dokument szybko, sprawnie i bez wychodzenia z domu. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu! Już dziś zaufaj naszemu doświadczeniu i zadbaj o środowisko, podejmując odpowiedzialne decyzje.

Ile to kosztuje?

Cena usługi uzależniona jest od rodzaju oraz wielkości lokalu/budynku, jednak uzyskanie świadectwa charakterystyki energetycznej jest znacznie tańsze niż nieuchronna kara urzędowa do 5.000 PLN.

Wycena indywidualna dla nietypowej nieruchomości:

Mieszkanie - Express w 24h

Realizacja 24 godziny

349 

*dot. Mieszkań jednopoziomowych

Mieszkanie

Realizacja 48 godzin

299 

*dot. Mieszkań jednopoziomowych

Lokal użytkowy

Realizacja 3 dni robocze

449 

*lokale użytkowe do 100m2

Skontaktuj się z nami

Instytut Charakterystyki Energetycznej Sp. Z o.o.
Ul. Stefana Batorego 18/108
02-591 Warszawa
Nip: 7011133671
Regon: 524735368
Mail: biuro@swiadectwo24.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

Handcrafted by Spectar