Masz pytania lub wątpliwości – Zadzwoń +48 888 100 654

Świadectwo energetyczne - Opole

Certyfikat charakterystyki energetycznej to dokument, który informuje o efektywności cieplnej danego budynku. Świadectwo energetyczne Lublin jest usługą skierowaną do osób, które chcą uzyskać dokument w swoim mieście, bez zbędnych formalności i oszczędzając czas. Dowiedz się więcej i sprawdź, jak otrzymać certyfikat i kiedy będziesz go potrzebować.

Świadectwo energetyczne Opole – co powinieneś wiedzieć na temat tego dokumentu?

 

Świadectwo charakterystyki energetycznej to dokument, który przedstawia najważniejsze informacje na temat efektywności energetycznej danej nieruchomości oraz poziom zużywanej przez nią energii. Jest wymagany m.in. przy sprzedaży lub wynajmie, a także na końcowym etapie budowy.

Certyfikat energetyczny może być sporządzony wyłącznie przez specjalistę posiadającego odpowiednie kwalifikacje. Otrzymane w wyniku audytu dane pozwalają na określenie klasy energetycznej nieruchomości, a także stanowią cenne źródło informacji dla potencjalnych najemców lub nabywców.

Ile to kosztuje?

Ile kosztuje charakterystyka energetyczna budynku? Szczegółowe informacje możesz znaleźć w zakładce Świadectwo energetyczne cena. Oferujemy indywidualną wycenę w przypadku nietypowych zleceń. Jeśli chodzi o standardowe budynki, koszt usługi to:

  • mieszkanie – 299 zł,
  • dom – 449 zł,
  • lokal użytkowy – 449 zł,
  • Mieszkanie Express – 349 zł.

Warto jednak mieć na uwadze, że braku certyfikatu wiąże się z karą grzywny, która może wynieść nawet 5 000 zł.

Świadectwo energetyczne w Opolu – co możemy Ci zaoferować?

 

Jeśli chodzi o świadectwo energetyczne obowiązek jego posiadania jest bezwzględny we wspomnianych sytuacjach. Wybierając naszą firmę, zyskujesz:

  • możliwość skorzystania z usługi online, dzięki której możliwe będzie profesjonalne przygotowanie świadectwa energetycznego w Opolu lub jakimkolwiek innym mieście,
  • doświadczenie i wiedzę naszego zespołu,
  • indywidualne podejście do klienta,
  • gwarancję terminowości i rzetelności,
  • konkurencyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości.

Masz pytania dotyczące świadczonych przez nas usług? A może chcesz dowiedzieć się więcej na temat charakterystyki energetycznej? Jeśli tak, zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół oferuje skuteczne wsparcie na każdym etapie współpracy. Nie czekaj i już dziś przekonaj się, dlaczego warto nam zaufać!

Ile to kosztuje?

Cena usługi uzależniona jest od rodzaju oraz wielkości lokalu/budynku, jednak uzyskanie świadectwa charakterystyki energetycznej jest znacznie tańsze niż nieuchronna kara urzędowa do 5.000 PLN.

Wycena indywidualna dla nietypowej nieruchomości:

Mieszkanie - Express w 24h

Realizacja 24 godziny

349 

*dot. Mieszkań jednopoziomowych

Mieszkanie

Realizacja 48 godzin

299 

*dot. Mieszkań jednopoziomowych

Lokal użytkowy

Realizacja 3 dni robocze

449 

*lokale użytkowe do 100m2

Skontaktuj się z nami

Instytut Charakterystyki Energetycznej Sp. Z o.o.
Ul. Stefana Batorego 18/108
02-591 Warszawa
Nip: 7011133671
Regon: 524735368
Mail: biuro@swiadectwo24.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

Handcrafted by Spectar