Masz pytania lub wątpliwości – Zadzwoń +48 888 100 654

Świadectwo energetyczne - Śląsk

Świadectwo energetyczne Śląsk to usługa skierowana do osób, które chcą szybko i sprawnie uzyskać profesjonalny i przygotowany zgodnie z przepisami certyfikat charakterystyki energetycznej dla swojego budynku. Poznaj naszą ofertę i dowiedz się, co możesz zyskać!

Świadectwo energetyczne Śląsk – co to za dokument?

 

Certyfikat energetyczny jest dokumentem, który prezentuje efektywność energetyczną budynku i poziom jego zużycia energii. Jest wymagany przy sprzedaży lub wynajmie nieruchomości, a także na końcowym etapie budowy.

Dokument jest zwykle ważny przez 10 lat od momentu wydania, chyba że w budynku przeprowadzono remonty mające na celu poprawę efektywności energetycznej – wówczas certyfikat należy aktualizować. Świadectwo energetyczne musi być sporządzone przez specjalistę posiadającego odpowiednie kwalifikacje w zakresie efektywności energetycznej.

Świadectwo energetyczne jest ważne z punktu widzenia środowiska, ale i z perspektywy ekonomicznej. Charakterystyka energetyczna budynku ma wpływ na wartość nieruchomości – lokal o wysokiej efektywności energetycznej jest zwykle bardziej atrakcyjny dla potencjalnych nabywców czy najemców, ponieważ oznacza niższe rachunki za energię.

Ile to kosztuje?

Ile kosztuje charakterystyka energetyczna budynku? Szczegółowe informacje możesz znaleźć w zakładce Świadectwo energetyczne cena. Oferujemy indywidualną wycenę w przypadku nietypowych zleceń. Jeśli chodzi o standardowe budynki, koszt usługi to:

  • mieszkanie – 299 zł,
  • dom – 449 zł,
  • lokal użytkowy – 449 zł,
  • Mieszkanie Express – 349 zł.

Jeśli chodzi o świadectwo energetyczne obowiązek jego posiadania jest bezwzględny we wspomnianych sytuacjach. Brak certyfikatu wiąże się z karą urzędową, która może wynieść nawet 5 000 złotych.

Uzyskaj świadectwo energetyczne na Śląsku z pomocą specjalistów!

 

Charakterystyka energetyczna budynku od Świadectwa24.pl to skuteczny sposób, aby szybko i bez zbędnych problemów uzyskać wymagany dokument. Co zyskujesz, wybierając naszą firmę?

  • Wiedza i doświadczenie – nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów z dziedziny energetyki. Dzięki naszym umiejętnościom, wiedzy i doświadczeniu, zapewniamy, że otrzymasz precyzyjne i zgodne z obowiązującymi przepisami świadectwo energetyczne.
  • Efektywność – szanujemy czas naszych klientów, dlatego dbamy o to, aby proces przygotowania każdego świadectwa energetycznego przebiegał sprawnie i szybko. Dzięki nam w krótkim czasie otrzymasz certyfikat, bez zbędnych komplikacji i konieczności odbywania stacjonarnego audytu.
  • Kompleksowe usługi – proponujemy całościowy zakres usług związanych z efektywnością energetyczną, począwszy od audytów energetycznych, poprzez sporządzanie certyfikatów. Z nami proces charakteryzowania energetycznego każdej nieruchomości będzie znacznie łatwiejszy.

Masz pytania dotyczące świadczonych przez nas usług? A może chcesz dowiedzieć się więcej na temat charakterystyki energetycznej? Jeśli tak, zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół oferuje skuteczne wsparcie na każdym etapie współpracy. Nie czekaj i już dziś przekonaj się, dlaczego warto nam zaufać!

Ile to kosztuje?

Cena usługi uzależniona jest od rodzaju oraz wielkości lokalu/budynku, jednak uzyskanie świadectwa charakterystyki energetycznej jest znacznie tańsze niż nieuchronna kara urzędowa do 5.000 PLN.

Wycena indywidualna dla nietypowej nieruchomości:

Mieszkanie - Express w 24h

Realizacja 24 godziny

349 

*dot. Mieszkań jednopoziomowych

Mieszkanie

Realizacja 48 godzin

299 

*dot. Mieszkań jednopoziomowych

Lokal użytkowy

Realizacja 3 dni robocze

449 

*lokale użytkowe do 100m2

Skontaktuj się z nami

Instytut Charakterystyki Energetycznej Sp. Z o.o.
Ul. Stefana Batorego 18/108
02-591 Warszawa
Nip: 7011133671
Regon: 524735368
Mail: biuro@swiadectwo24.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

Handcrafted by Spectar