Masz pytania lub wątpliwości – Zadzwoń +48 888 100 654

Świadectwo energetyczne - Koszalin

Szukasz profesjonalnej firmy, która dostarczy Ci certyfikat charakterystyki energetycznej? Jeśli tak – Świadectwo energetyczne Koszalin to usługa dla Ciebie! Dzięki nam otrzymasz dokument szybko i bez wychodzenia z domu, zaledwie w kilku prostych krokach. Dowiedz się więcej i przekonaj się, co możemy Ci zaoferować!

Świadectwo energetyczne Koszalin – czym jest certyfikat i kiedy będzie potrzebny?

 

Certyfikat energetyczny jest dokumentem, który prezentuje efektywność energetyczną budynku i poziom jego zużycia energii. Jest wymagany przy sprzedaży lub wynajmie nieruchomości, a także na końcowym etapie budowy.

Dokument jest zwykle ważny przez 10 lat od momentu wydania, chyba że w budynku przeprowadzono remonty mające na celu poprawę efektywności energetycznej – wówczas certyfikat należy aktualizować. Świadectwo energetyczne musi być sporządzone przez specjalistę posiadającego odpowiednie kwalifikacje w zakresie efektywności energetycznej.

Świadectwo energetyczne jest ważne z punktu widzenia środowiska, ale i z perspektywy ekonomicznej. Charakterystyka energetyczna budynku ma wpływ na wartość nieruchomości – lokal o wysokiej efektywności energetycznej jest zwykle bardziej atrakcyjny dla potencjalnych nabywców czy najemców, ponieważ oznacza niższe rachunki za energię.

 

Ile to kosztuje?

Jeśli chodzi o świadectwo energetyczne obowiązek jego posiadania jest bezwzględny we wspomnianych sytuacjach. Brak stosownego dokumentu wiąże się z karą urzędową, która może wynieść nawet 5 000 złotych.

Ile kosztuje wydanie certyfikatu charakterystyki energetycznej? Szczegółowe informacje możesz znaleźć w zakładce Świadectwo energetyczne cena. Oferujemy indywidualną wycenę w przypadku nietypowych zleceń. Jeśli chodzi o standardowe budynki, koszt usługi to:

  • mieszkanie – 299 zł,
  • dom – 449 zł,
  • lokal użytkowy – 449 zł,
  • Mieszkanie Express – 349 zł.

Co zyskujesz, korzystając z naszych usług?

 

Wybierając nasze usługi, masz pewność, że otrzymasz dokument wykonany zgodnie z obowiązującymi przepisami i najwyższymi standardami. Doświadczenie i zaangażowanie pozwalają nam wychodzić naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Wybierając certyfikat charakterystyki energetycznej od Świadectwo24.pl, zyskujesz m.in.:

  • możliwość skorzystania z usługi online, dzięki której możliwe będzie profesjonalne przygotowanie świadectwa energetycznego w Elblągu lub jakimkolwiek innym mieście,
  • doświadczenie i wiedzę naszego zespołu,
  • indywidualne podejście do klienta,
  • gwarancję terminowości i rzetelności,
  • konkurencyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości.

Potrzebujesz profesjonalnie przygotowanego świadectwa energetycznego w swoim miejscu zamieszkania? Z nami otrzymasz dokument szybko i bezproblemowo. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat usługi? Skontaktuj się z naszymi specjalistami. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Już dziś przekonaj się, że warto nam zaufać!

Ile to kosztuje?

Cena usługi uzależniona jest od rodzaju oraz wielkości lokalu/budynku, jednak uzyskanie świadectwa charakterystyki energetycznej jest znacznie tańsze niż nieuchronna kara urzędowa do 5.000 PLN.

Wycena indywidualna dla nietypowej nieruchomości:

Mieszkanie - Express w 24h

Realizacja 24 godziny

349 

*dot. Mieszkań jednopoziomowych

Mieszkanie

Realizacja 48 godzin

299 

*dot. Mieszkań jednopoziomowych

Lokal użytkowy

Realizacja 3 dni robocze

449 

*lokale użytkowe do 100m2

Skontaktuj się z nami

Instytut Charakterystyki Energetycznej Sp. Z o.o.
Ul. Stefana Batorego 18/108
02-591 Warszawa
Nip: 7011133671
Regon: 524735368
Mail: biuro@swiadectwo24.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

Handcrafted by Spectar