Masz pytania lub wątpliwości – Zadzwoń +48 888 100 654

Świadectwo energetyczne - Kielce

Od kwietnia 2023 roku posiadanie certyfikatu charakterystyki energetycznej budynku jest obowiązkowe w wielu sytuacjach. Świadectwo energetyczne Kielce to usługa skierowana do osób, które chcą szybko i sprawnie uzyskać dokument zgodny z obowiązującymi normami. Poznaj naszą ofertę bliżej i sprawdź, co możesz zyskać!

Świadectwo energetyczne Kielce – kiedy certyfikat będzie potrzebny?

Świadectwo energetyczne to dokument, który bada i opisuje, jaka jest charakterystyka energetyczna budynku poddawanemu audytowi. Certyfikat jest prawnie wymagany przy wielu transakcjach dotyczących nieruchomości, takich jak ich sprzedaż, czy wynajem, a także przy dopełnianiu formalności związanych z zakończeniem budowy.

Świadectwo zawiera m.in. informacje na temat tego, ile energii jest potrzebne do zasilania budynku, jakie jest zapotrzebowanie na ciepło, a także jaki jest wkład w emisję dwutlenku węgla.

Ile kosztuje charakterystyka energetyczna budynku? Szczegółowe informacje możesz znaleźć w zakładce Świadectwo energetyczne cena. Oferujemy indywidualną wycenę w przypadku nietypowych zleceń. Jeśli chodzi o standardowe budynki, koszt usługi to:

  • mieszkanie – 299 zł,
  • dom – 449 zł,
  • lokal użytkowy – 449 zł,
  • Mieszkanie Express – 349 zł.

Świadectwo charakterystyki energetycznej Kielce – co zyskujesz, wybierając naszą ofertę?

 

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu świadectw energetycznych, dedykowane dla różnych klientów – od prywatnych właścicieli nieruchomości, przez agencje nieruchomości, administratorów budynków, aż po wspólnoty mieszkaniowe. Jeśli chodzi o świadectwo energetyczne obowiązek jego posiadania jest bezwzględny we wspomnianych sytuacjach, a kara za brak dokumentu może wynieść nawet 5 000 zł.

Zapewniamy możliwość przygotowania świadectwa energetycznego dla każdego typu nieruchomości – szybko, sprawnie i bez konieczności wychodzenia z domu. Dzięki usłudze online możesz otrzymać wymagany dokument bez zbędnych komplikacji i konieczności odbywania lokalnego audytu, oszczędzając przy tym czas i pieniądze. Dowiedz się więcej na temat naszej oferty i wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie!

Ile to kosztuje?

Cena usługi uzależniona jest od rodzaju oraz wielkości lokalu/budynku, jednak uzyskanie świadectwa charakterystyki energetycznej jest znacznie tańsze niż nieuchronna kara urzędowa do 5.000 PLN.

Wycena indywidualna dla nietypowej nieruchomości:

Mieszkanie - Express w 24h

Realizacja 24 godziny

349 

*dot. Mieszkań jednopoziomowych

Mieszkanie

Realizacja 48 godzin

299 

*dot. Mieszkań jednopoziomowych

Lokal użytkowy

Realizacja 3 dni robocze

449 

*lokale użytkowe do 100m2

Skontaktuj się z nami

Instytut Charakterystyki Energetycznej Sp. Z o.o.
Ul. Stefana Batorego 18/108
02-591 Warszawa
Nip: 7011133671
Regon: 524735368
Mail: biuro@swiadectwo24.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

Handcrafted by Spectar