Masz pytania lub wątpliwości – Zadzwoń +48 888 100 654

Świadectwo energetyczne - Katowice

Świadectwo energetyczne Katowice to usługa skierowana do osób, które planują sprzedaż czy wynajem swojej nieruchomości, lub muszą dopełnić formalności związane z końcem budowy. Z nami otrzymasz wymagany, zgodny ze wszystkimi obowiązującymi normami certyfikat szybko i bez wysiłku. Poznaj bliżej naszą ofertę!

Świadectwo energetyczne Katowice – czym jest certyfikat i kto musi go posiadać?

 

Certyfikat charakterystyki energetycznej budynku to dokument, który informuje o efektywności energetycznej nieruchomości. Wskazuje, ile energii jest potrzebnej do utrzymania budynku, uwzględniając m.in. ogrzewanie, wentylację, chłodzenie, czy dostarczanie ciepłej wody.

Świadectwo energetyczne jest wymagane w wielu sytuacjach, takich jak sprzedaż lub wynajem nieruchomości, czy podczas dopełniania formalności związanych z zakończeniem budowy. Dokument informuje zarówno właścicieli jak i potencjalnych kupujących czy najemców o efektywności energetycznej danego budynku, która ma istotny wpływ na koszty jego eksploatacji.

 

Ile to kosztuje?

Ile kosztuje charakterystyka energetyczna budynku? Szczegółowe informacje możesz znaleźć w zakładce Świadectwo energetyczne cena. Oferujemy indywidualną wycenę w przypadku nietypowych zleceń. Jeśli chodzi o standardowe budynki, koszt usługi to:

  • mieszkanie – 299 zł,
  • dom – 449 zł,
  • lokal użytkowy – 449 zł,
  • Mieszkanie Express – 349 zł.

Warto jednak pamiętać, że w przypadku braku certyfikatu trzeba liczyć się z karą grzywny, która może wynieść nawet 5 000 zł.

Chcesz uzyskać świadectwo energetyczne w Katowicach? Zaufaj specjalistom!

 

Oferujemy najwyższej jakości usługi w zakresie sporządzania certyfikatów charakterystyki energetycznej budynków. Nasz doświadczony zespół specjalistów zapewnia dokładne i rzetelne przygotowanie każdego dokumentu.

Tym, co nas wyróżnia, jest indywidualne podejście do każdego zlecenia – dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Ci dokładnie to, czego potrzebujesz. Wybierając usługę, jaką jest Świadectwo energetyczne Katowice od Świadectwa24.pl, zyskujesz m.in.:

  • profesjonalne i szybkie opracowanie dokumentu,
  • możliwość wystawienia dokumentu online, bez wychodzenia z domu,
  • gwarancję zgodności z obowiązującymi normami i przepisami,
  • komfort i spokój dzięki naszej kompleksowej obsłudze,
  • konkurencyjne ceny idące w parze z najwyższą jakością.

Jeśli chodzi o świadectwo energetyczne obowiązek jego posiadania jest bezwzględny we wspomnianych sytuacjach. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zachęcamy do kontaktu! Oferujemy porady i wsparcie na każdym etapie współpracy. Poznaj nas bliżej i przekonaj się, że warto nam zaufać!

Ile to kosztuje?

Cena usługi uzależniona jest od rodzaju oraz wielkości lokalu/budynku, jednak uzyskanie świadectwa charakterystyki energetycznej jest znacznie tańsze niż nieuchronna kara urzędowa do 5.000 PLN.

Wycena indywidualna dla nietypowej nieruchomości:

Mieszkanie - Express w 24h

Realizacja 24 godziny

349 

*dot. Mieszkań jednopoziomowych

Mieszkanie

Realizacja 48 godzin

299 

*dot. Mieszkań jednopoziomowych

Lokal użytkowy

Realizacja 3 dni robocze

449 

*lokale użytkowe do 100m2

Skontaktuj się z nami

Instytut Charakterystyki Energetycznej Sp. Z o.o.
Ul. Stefana Batorego 18/108
02-591 Warszawa
Nip: 7011133671
Regon: 524735368
Mail: biuro@swiadectwo24.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

Handcrafted by Spectar