Masz pytania lub wątpliwości – Zadzwoń +48 888 100 654

Świadectwo energetyczne - Gdańsk

Poszukujesz firmy, która szybko i skutecznie przygotuje dla Ciebie certyfikat charakterystyki energetycznej budynku w Twoim mieście? Jeśli tak – Świadectwo energetyczne Gdańsk to usługa skierowana właśnie do Ciebie! Specjalizujemy się w dostarczaniu rzetelnych i zgodnych z obowiązującymi przepisami certyfikatów energetycznych, które w wielu sytuacjach są obowiązkowe. Co możesz zyskać, wybierając nasze usługi?

Świadectwo energetyczne Gdańsk – co powinieneś wiedzieć o certyfikacie?

Świadectwo energetyczne to dokument, który analizuje, ocenia i opisuje wydajność energetyczną budynku. Prezentuje m.in. informacje o tym, ile energii zużywa konkretna nieruchomość i jakie koszty w związku z tym generuje.

Jest to ważne narzędzie dla właścicieli domów, mieszkań, czy innych lokali, które pozwala na zrozumienie, jak zmniejszyć koszty operacyjne i zwiększyć efektywność energetyczną budynku. Dokument jest niezbędny podczas wynajmu lub sprzedaży nieruchomości, a także podczas finalizacji procesu budowy.

Ile kosztuje wydanie certyfikatu charakterystyki energetycznej? Szczegółowe informacje możesz znaleźć w zakładce Świadectwo energetyczne cena. Oferujemy indywidualną wycenę w przypadku nietypowych zleceń. Jeśli chodzi o standardowe budynki, koszt usługi to:

  • mieszkanie – 299 zł,
  • dom – 449 zł,
  • lokal użytkowy – 449 zł,
  • Mieszkanie Express – 349 zł.

 

Co zyskujesz, wybierając nasze usługi?

 

Specjalizujemy się w sporządzaniu świadectw energetycznych, które są nieodzownym dokumentem podczas procesu sprzedaży, zakupu lub wynajmu nieruchomości. Nasza oferta obejmuje różnego typu budynki – od mieszkalnych, przez komercyjne, aż po przemysłowe.

Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta. Właśnie dlatego w ramach usługi, jaką jest Świadectwo charakterystyki energetycznej Gdańsk, zyskujesz najwyższą jakość, pełen profesjonalizm i gwarancję dokumentu zgodnego ze wszystkimi obowiązującymi normami. Każdy certyfikat, który przygotowujemy, jest dokładny, rzetelne i dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Jeśli chodzi o świadectwo energetyczne obowiązek jego posiadania jest bezwzględny, dlatego już dziś skorzystaj z naszej oferty online i uzyskaj certyfikat w swoim mieście – szybko, sprawnie i bez wychodzenia z domu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, czym jest charakterystyka energetyczna budynku, już dziś skontaktuj się z naszymi specjalistami!

Ile to kosztuje?

Cena usługi uzależniona jest od rodzaju oraz wielkości lokalu/budynku, jednak uzyskanie świadectwa charakterystyki energetycznej jest znacznie tańsze niż nieuchronna kara urzędowa do 5.000 PLN.

Wycena indywidualna dla nietypowej nieruchomości:

Mieszkanie - Express w 24h

Realizacja 24 godziny

349 

*dot. Mieszkań jednopoziomowych

Mieszkanie

Realizacja 48 godzin

299 

*dot. Mieszkań jednopoziomowych

Lokal użytkowy

Realizacja 3 dni robocze

449 

*lokale użytkowe do 100m2

Skontaktuj się z nami

Instytut Charakterystyki Energetycznej Sp. Z o.o.
Ul. Stefana Batorego 18/108
02-591 Warszawa
Nip: 7011133671
Regon: 524735368
Mail: biuro@swiadectwo24.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

Handcrafted by Spectar