Masz pytania lub wątpliwości – Zadzwoń +48 888 100 654

Świadectwo energetyczne - Warszawa

Poszukujesz firmy, która w Twoim mieście sporządzi dla Ciebie certyfikat energetyczny budynku? Znalazłeś się we właściwym miejscu! Usługa Świadectwo energetyczne Warszawa pozwala uzyskać potrzebny dokument sprawnie i bez problemów. Jesteśmy godnym zaufania ekspertem w kwestii efektywności energetycznej. Koncentrujemy się na dostarczaniu wiarygodnych certyfikatów, kluczowych dla wielu transakcji związanych z nieruchomościami. Sprawdź, czemu warto skorzystać z naszej oferty!

Świadectwo energetyczne Warszawa – co to za dokument?

Certyfikat energetyczny jest dokumentem, opisującym ile energii zużywa dany budynek, uwzględniającym istotne informacje o jego efektywności energetycznej. Jest niezbędny w wielu sytuacjach, takich jak sprzedaż czy wynajem nieruchomości lub na końcowym etapie budowy.

Charakterystyka energetyczna prezentuje informacje o wydajności energetycznej domu, mieszkania lub innego lokalu. Może zawierać np. informacje na temat efektywności systemów ogrzewania i chłodzenia, czy poziomu strat ciepła.

Świadectwo charakterystyki energetycznej Warszawa – ile to kosztuje?

Chcesz uzyskać świadectwo charakterystyki energetycznej?

Ile kosztuje charakterystyka energetyczna budynku? Szczegółowe informacje możesz znaleźć w zakładce Świadectwo energetyczne cena. Oferujemy indywidualną wycenę w przypadku nietypowych zleceń. Jeśli chodzi o standardowe budynki, koszt usługi to:

  • mieszkanie – 299 zł,
  • dom – 449 zł,
  • lokal użytkowy – 449 zł,
  • Mieszkanie Express – 349 zł.

Co zyskujesz dzięki naszym usługom?

Decydując się na korzystanie z naszych usług, masz pewność, że otrzymujesz najwyższą jakość i pełen profesjonalizm. Co możemy Ci zagwarantować?

  • Doświadczenie specjalistów – nasza ekipa składa się z biegłych i doświadczonych ekspertów. Jesteśmy pewni naszych umiejętności i zapewniamy najwyższą jakość wykonywanych usług.
  • Efektywność – zdajemy sobie sprawę, że czas jest kluczem przy zakończeniu budowy, wynajmowaniu czy sprzedawaniu nieruchomości. Dlatego proces tworzenia świadectwa energetycznego z naszą pomocą jest skuteczny i sprawny.
  • Kompleksowa oferta – dbając o zadowolenie klientów, świadczymy kompleksowe usługi związane z oceną wydajności energetycznej budynków, od audytów po wystawianie świadectw. Przygotowujemy dokładną analizę energetyczną pomieszczeń, niezależnie od ich przeznaczenia, szybko i bez problemów.

 

Wiedza i doświadczenie ekspertów – uzyskaj certyfikat energetyczny w Warszawie

Wiedza i doświadczenie naszych ekspertów pozwala nam dostarczać profesjonalne i zgodne z wymogami świadectwa energetyczne w każdym mieście. Jesteśmy znani z wysokiego standardu usług w zakresie efektywności energetycznej – kładziemy nacisk na zrozumienie potrzeb klienta i terminową realizację zleceń.

Jeśli chodzi o świadectwo energetyczne obowiązek jego posiadania jest bezwzględny we wspomnianych sytuacjach, dlatego oferujemy łatwe i skuteczne usługi online, eliminując konieczność wychodzenia z domu i związane z tym kłopoty.

Jeśli mieszkasz w stolicy i potrzebujesz certyfikatu, Świadectwo energetyczne mieszkania Warszawa to usługa skierowana właśnie do Ciebie. Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania oraz rozwiejemy wątpliwości dotyczące certyfikatu. Z nami cały proces uzyskania dokumentu będzie prosty i sprawny. Zdaj się na Świadectwo24.pl – Twojego niezawodnego doradcę w sprawach efektywności energetycznej.

Ile to kosztuje?

Cena usługi uzależniona jest od rodzaju oraz wielkości lokalu/budynku, jednak uzyskanie świadectwa charakterystyki energetycznej jest znacznie tańsze niż nieuchronna kara urzędowa do 5.000 PLN.

Wycena indywidualna dla nietypowej nieruchomości:

Mieszkanie - Express w 24h

Realizacja 24 godziny

349 

*dot. Mieszkań jednopoziomowych

Mieszkanie

Realizacja 48 godzin

299 

*dot. Mieszkań jednopoziomowych

Lokal użytkowy

Realizacja 3 dni robocze

449 

*lokale użytkowe do 100m2

Skontaktuj się z nami

Instytut Charakterystyki Energetycznej Sp. Z o.o.
Ul. Stefana Batorego 18/108
02-591 Warszawa
Nip: 7011133671
Regon: 524735368
Mail: biuro@swiadectwo24.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

Handcrafted by Spectar