Masz pytania lub wątpliwości – Zadzwoń +48 888 100 654

Świadectwo energetyczne - Elbląg

Poszukujesz firmy, która zajmie się przygotowaniem certyfikatu charakterystyki energetycznej w Twoim mieście? Świadectwo energetyczne Elbląg to usługa przeznaczona właśnie dla Ciebie! Oferujemy najwyższą jakość obsługi w zakresie oceny efektywności energetycznej budynków. Poznaj nas bliżej i sprawdź, co możesz zyskać!

Świadectwo energetyczne Elbląg – co to za dokument i kto musi go posiadać?

Świadectwo energetyczne to dokument, który dostarcza informacji na temat energetycznej charakterystyki budynku. Zawiera m.in. informacje na temat typu konstrukcji, izolacji, wykorzystanych technologii grzewczych, czy urządzeń wpływających na zużycie energii. Otrzymane w wyniku audytu dane pozwalają na określenie klasy energetycznej nieruchomości.

Certyfikat jest ważnym narzędziem w procesie oceny i porównywania budynków pod względem ich efektywności energetycznej. Dokument jest niezbędny podczas sprzedaży lub wynajmu nieruchomości, a także przy dopełnianiu formalności związanych z zakończeniem budowy.

Ile kosztuje charakterystyka energetyczna budynku? Szczegółowe informacje możesz znaleźć w zakładce Świadectwo energetyczne cena. Oferujemy indywidualną wycenę w przypadku nietypowych zleceń. Jeśli chodzi o standardowe budynki, koszt usługi to:

  • mieszkanie – 299 zł,
  • dom – 449 zł,
  • lokal użytkowy – 449 zł,
  • Mieszkanie Express – 349 zł.

Świadectwo energetyczne w Elblągu – zaufaj specjalistom

 

Jeśli chodzi o świadectwo energetyczne obowiązek jego posiadania jest bezwzględny we wspomnianych sytuacjach. Musi być sporządzony przez specjalistów, którzy posiadają wszelkie wymagane uprawnienia. Przygotowujemy świadectwa energetyczne dla różnego typu budynków: mieszkalnych, komercyjnych oraz przemysłowych.

Działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami i standardami, a doświadczenie i zaangażowanie pozwala nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Wybierając naszą firmę, zyskujesz:

  • możliwość skorzystania z usługi online, dzięki której możliwe będzie profesjonalne przygotowanie świadectwa energetycznego w Elblągu lub jakimkolwiek innym mieście,
  • doświadczenie i wiedzę naszego zespołu,
  • indywidualne podejście do klienta,
  • gwarancję terminowości i rzetelności,
  • konkurencyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości.

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnie przygotowanego świadectwa energetycznego, skontaktuj się z nami. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Już dziś przekonaj się, że warto nam zaufać!

Ile to kosztuje?

Cena usługi uzależniona jest od rodzaju oraz wielkości lokalu/budynku, jednak uzyskanie świadectwa charakterystyki energetycznej jest znacznie tańsze niż nieuchronna kara urzędowa do 5.000 PLN.

Wycena indywidualna dla nietypowej nieruchomości:

Mieszkanie - Express w 24h

Realizacja 24 godziny

349 

*dot. Mieszkań jednopoziomowych

Mieszkanie

Realizacja 48 godzin

299 

*dot. Mieszkań jednopoziomowych

Lokal użytkowy

Realizacja 3 dni robocze

449 

*lokale użytkowe do 100m2

Skontaktuj się z nami

Instytut Charakterystyki Energetycznej Sp. Z o.o.
Ul. Stefana Batorego 18/108
02-591 Warszawa
Nip: 7011133671
Regon: 524735368
Mail: biuro@swiadectwo24.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

Handcrafted by Spectar