Masz pytania lub wątpliwości – Zadzwoń +48 888 100 654

Świadectwo energetyczne - Białystok

Szukasz solidnej firmy, która przygotuje dla Ciebie certyfikat charakterystyki energetycznej budynku w Twoim mieście? Jeśli tak – dobrze trafiłeś. Dzięki usłudze, jaką jest świadectwo energetyczne Białystok, uzyskasz wymagany dokument szybko i bez zbędnych komplikacji. Świadectwo24.pl to Twój zaufany partner w dziedzinie efektywności energetycznej. Specjalizujemy się w dostarczaniu rzetelnych certyfikatów energetycznych, które są niezbędne do realizacji wielu transakcji dotyczących nieruchomości. Co możesz zyskać, wybierając nasze usługi?

Świadectwo energetyczne Białystok – co to za dokument?

Świadectwo energetyczne to dokument, który zawiera informacje o poziomie zużycia energii w budynku oraz dostarcza kluczowych danych na temat efektywności energetycznej konkretnego obiektu. Jest wymagane w wielu sytuacjach, na przykład podczas procesu sprzedaży lub wynajmu nieruchomości, a także do zakończenia procesu budowy.

Charakterystyka energetyczna prezentuje informacje o wydajności energetycznej danej nieruchomości. Może zawierać np. informacje na temat zużycia energii, czy efektywności systemów ogrzewania i chłodzenia.

Ile kosztuje wydanie certyfikatu charakterystyki energetycznej? Szczegółowe informacje możesz znaleźć w zakładce Świadectwo energetyczne cena. Oferujemy indywidualną wycenę w przypadku nietypowych zleceń. Jeśli chodzi o standardowe budynki, koszt usługi to:

  • mieszkanie – 299 zł,
  • dom – 449 zł,
  • lokal użytkowy – 449 zł,
  • Mieszkanie Express – 349 zł.

Świadectwo energetyczne Białystok – co możesz zyskać?

 

Wybierając nasze usługi, otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości oraz profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Co dokładnie możemy Ci zapewnić?

  • Profesjonalne podejście – nasz zespół to kompetentni i doświadczeni w swojej dziedzinie specjaliści. Znamy się na tym, co robimy, i zawsze gwarantujemy usługi najwyższej jakości.
  • Szybkość działania – rozumiemy, że przy finalizacji budowy, wynajmie, czy sprzedaży nieruchomości, czas odgrywa ważną rolę. Dlatego u nas cały proces sporządzania świadectwa energetycznego przebiega sprawnie i szybko.
  • Kompleksowe usługi – w trosce o zadowolenie tych, którzy nam zaufali, oferujemy kompleksowe usługi w zakresie oceny efektywności energetycznej budynków, począwszy od audytów energetycznych, aż po sporządzenie świadectw energetycznych. Oferujemy szczegółową charakterystykę energetyczną lokalu, niezależnie od jego przeznaczenia – szybko i bez wysiłku.

 

Wiedza i doświadczenie ekspertów – świadectwo energetyczne w Twoim mieście

 

Jesteśmy dumni z naszej reputacji jako firmy, która dostarcza wysokiej jakości jakość usługi z zakresu efektywności energetycznej. Zrozumienie potrzeb naszych klientów oraz szybka i rzetelna realizacja zleceń, które są dla nas priorytetem. Jeśli chodzi o świadectwo energetyczne obowiązek jego posiadania jest bezwzględny we wspomnianych sytuacjach. Dlatego zapewniamy sprawną i fachową pomoc, świadcząc usługi online. Dzięki temu będziesz mógł otrzymać dokument bez wychodzenia z domu i zbędnych komplikacji.

Potrzebujesz świadectwa energetycznego w Białymstoku? Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na nurtujące Cię pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości związane z uzyskaniem certyfikatu. Z nami proces sporządzania świadectwa energetycznego stanie się prosty i bezstresowy. Wybierz Świadectwo24.pl – zaufanego partnera w dziedzinie efektywności energetycznej.

Ile to kosztuje?

Cena usługi uzależniona jest od rodzaju oraz wielkości lokalu/budynku, jednak uzyskanie świadectwa charakterystyki energetycznej jest znacznie tańsze niż nieuchronna kara urzędowa do 5.000 PLN.

Wycena indywidualna dla nietypowej nieruchomości:

Mieszkanie - Express w 24h

Realizacja 24 godziny

349 

*dot. Mieszkań jednopoziomowych

Mieszkanie

Realizacja 48 godzin

299 

*dot. Mieszkań jednopoziomowych

Lokal użytkowy

Realizacja 3 dni robocze

449 

*lokale użytkowe do 100m2

Skontaktuj się z nami

Instytut Charakterystyki Energetycznej Sp. Z o.o.
Ul. Stefana Batorego 18/108
02-591 Warszawa
Nip: 7011133671
Regon: 524735368
Mail: biuro@swiadectwo24.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

Handcrafted by Spectar