Masz pytania lub wątpliwości – Zadzwoń +48 888 100 654

Świadectwo energetyczne Bydgoszcz

Świadectwo24.pl to firma, która specjalizuje się w wykonywaniu i dostarczaniu certyfikatów charakterystyki energetycznej budynków. Świadectwo energetyczne Bydgoszcz to usługa, dzięki której szybko i bez zbędnych komplikacji uzyskasz wymagany dokument dla swojej nieruchomości. Jeśli szukasz rzetelnych specjalistów w tej dziedzinie – doskonale trafiłeś!

Świadectwo energetyczne Bydgoszcz – kto i dlaczego musi posiadać certyfikat?

Świadectwo energetyczne to dokument, który określa, ile energii zużywa dana nieruchomość. Analizuje m.in. systemy grzewcze, chłodnicze, wentylacyjne i oświetleniowe oraz wskazuje ich efektywność. Świadectwo energetyczne jest niezbędne podczas procesu sprzedaży, wynajmu lub odbioru lokalu.

Charakterystyka energetyczna budynku stanowi też ważne źródło informacji dla potencjalnych nabywców lub najemców, ponieważ pozwala ocenić, ile wyniesie zużycie energii w danym lokalu i oszacować, jakie koszty będą się z tym wiązały.

Świadectwo energetyczne – ile to kosztuje?

Ile kosztuje wydanie certyfikatu charakterystyki energetycznej? Szczegółowe informacje możesz znaleźć w zakładce Świadectwo energetyczne cena. Oferujemy indywidualną wycenę w przypadku nietypowych zleceń. Jeśli chodzi o standardowe budynki, koszt usługi to:

  • mieszkanie – 299 zł,
  • dom – 449 zł,
  • lokal użytkowy – 449 zł,
  • Mieszkanie Express – 349 zł.

Certyfikat charakterystyki energetycznej – zaufaj specjalistom

 

Jeśli chodzi o świadectwo energetyczne obowiązek jego posiadania jest bezwzględny we wspomnianych sytuacjach. Jeśli chcesz uzyskać świadectwo energetyczne w Bydgoszczy, skorzystaj z naszej usługi wystawiania certyfikatów online – wygodnie i bez zbędnych komplikacji.

Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie w branży oraz zrozumienie unikalnych potrzeb wszystkich klientów. Nasza firma konsekwentnie dostarcza usługi najwyższej jakości, działając sprawnie, efektywnie i zawsze zgodnie z obowiązującymi przepisami. Służymy pomocą i profesjonalnym doradztwem na każdym etapie współpracy.

Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i troską o satysfakcję zleceniodawców. Gwarantujemy terminowość, profesjonalizm i pełną zgodność naszych świadectw z obowiązującymi normami. Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się więcej na temat naszej oferty!

Ile to kosztuje?

Cena usługi uzależniona jest od rodzaju oraz wielkości lokalu/budynku, jednak uzyskanie świadectwa charakterystyki energetycznej jest znacznie tańsze niż nieuchronna kara urzędowa do 5.000 PLN.

Wycena indywidualna dla nietypowej nieruchomości:

Mieszkanie - Express w 24h

Realizacja 24 godziny

349 

*dot. Mieszkań jednopoziomowych

Mieszkanie

Realizacja 48 godzin

299 

*dot. Mieszkań jednopoziomowych

Lokal użytkowy

Realizacja 3 dni robocze

449 

*lokale użytkowe do 100m2

Skontaktuj się z nami

Instytut Charakterystyki Energetycznej Sp. Z o.o.
Ul. Stefana Batorego 18/108
02-591 Warszawa
Nip: 7011133671
Regon: 524735368
Mail: biuro@swiadectwo24.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

Handcrafted by Spectar