Masz pytania lub wątpliwości – Zadzwoń +48 888 100 654

Świadectwo energetyczne - Szczecin

Szukasz firmy, która przygotuje dla Ciebie profesjonalny certyfikat charakterystyki energetycznej budynku w Twoim mieście? Dobrze trafiłeś! Świadectwo energetyczne Szczecin to usługa skierowana do osób, które chcą otrzymać wymagany dokument szybko, sprawnie i bez wychodzenia z domu. Z nami unikniesz urzędowej kary za brak certyfikatu – jako lider w dziedzinie sporządzania świadectw energetycznych, gwarantujemy rzetelność i precyzję jego sporządzenia. Poznaj nas bliżej i sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Świadectwo energetyczne Szczecin – co to za dokument i kiedy będzie potrzebny?

 

Świadectwo energetyczne to dokument, który ocenia wydajność energetyczną nieruchomości i podaje informacje o zużywanej przez nią energii. Charakterystyka energetyczna budynku stanowi kluczowe narzędzie dla właścicieli mieszkań, domów i lokali komercyjnych, umożliwiając im zarządzanie nieruchomością w sposób bardziej ekologiczny i ekonomiczny.

Certyfikat jest niezbędny podczas sprzedaży lub wynajmu lokalu. Prezentuje ono potencjalnym nabywcom lub najemcom, jak efektywny energetycznie jest budynek, co ma bezpośredni wpływ na koszty związane z jego późniejszym użytkowaniem. Dokument będzie także niezbędny podczas odbioru nieruchomości.Świadectwa charakterystyki energetycznej w Szczecinie – ile to kosztuje?

Ile kosztuje charakterystyka energetyczna budynku? Szczegółowe informacje możesz znaleźć w zakładce Świadectwo energetyczne cena. Oferujemy indywidualną wycenę w przypadku nietypowych zleceń. Jeśli chodzi o standardowe budynki, koszt usługi to:

  • mieszkanie – 299 zł,
  • dom – 449 zł,
  • lokal użytkowy – 449 zł,
  • Mieszkanie Express – 349 zł.

Jeśli chodzi o świadectwo energetyczne obowiązek jego posiadania jest bezwzględny we wspomnianych sytuacjach. Brak certyfikatu wiąże się z karą urzędową, która może wynieść nawet 5 000 złotych.

Świadectwa energetyczne w Szczecinie – zaufaj specjalistom

 

Oferujemy najwyższej jakości usługi w zakresie sporządzania certyfikatów charakterystyki energetycznej budynków. Nasz doświadczony zespół specjalistów zapewnia dokładne i rzetelne przygotowanie każdego dokumentu.

Tym, co nas wyróżnia, jest indywidualne podejście do każdego zlecenia – dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Ci dokładnie to, czego potrzebujesz. Wybierając usługę, jaką jest Certyfikat energetyczny Szczecin od Świadectwa24.pl, zyskujesz m.in.:

  • profesjonalne i szybkie opracowanie dokumentu,
  • możliwość wystawienia dokumentu online, bez wychodzenia z domu,
  • gwarancję zgodności z obowiązującymi normami i przepisami,
  • komfort i spokój dzięki naszej kompleksowej obsłudze,
  • konkurencyjne ceny idące w parze z najwyższą jakością.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zachęcamy do kontaktu! Oferujemy porady i wsparcie na każdym etapie współpracy. Poznaj nas bliżej i przekonaj się, że warto nam zaufać!

Ile to kosztuje?

Cena usługi uzależniona jest od rodzaju oraz wielkości lokalu/budynku, jednak uzyskanie świadectwa charakterystyki energetycznej jest znacznie tańsze niż nieuchronna kara urzędowa do 5.000 PLN.

Wycena indywidualna dla nietypowej nieruchomości:

Mieszkanie - Express w 24h

Realizacja 24 godziny

349 

*dot. Mieszkań jednopoziomowych

Mieszkanie

Realizacja 48 godzin

299 

*dot. Mieszkań jednopoziomowych

Lokal użytkowy

Realizacja 3 dni robocze

449 

*lokale użytkowe do 100m2

Skontaktuj się z nami

Instytut Charakterystyki Energetycznej Sp. Z o.o.
Ul. Stefana Batorego 18/108
02-591 Warszawa
Nip: 7011133671
Regon: 524735368
Mail: biuro@swiadectwo24.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone

Handcrafted by Spectar